פוליש ווקס לדירה או למשרד, הברקת מרצפות - פוליש פיקס

פוליש ווקס תמונהאת החשיבות של פוליש עבור הרצפה שלכם בדירה או במשרד נראה שאין צורך להציג בפניכם, כאשר מדובר בפעולת תחזוקה די בסיסית, שצריכה להתבצע אחת למספר שנים לפחות. יש כיום שיטות ואמצעים שונים לביצוע הפוליש, כשאחת הבחירות הפופולאריות היא גם אחת המסורתיות שיש – פוליש ווקס.

הנה כל מה שחשוב שתדעו על פוליש זה ועל יתרונותיו.

כך זה מתבצע

פוליש ווקס מבוסס על מספר שלבים עיקריים, שצריכים להתבצע על פי הספר אם רוצים שהפוליש יהיה ללא רבב. השלב הראשון הוא הכנת הרצפה לפוליש, שמבוצעת מבחינה מעשית באמצעות ניקיון וקרצוף של המשטח. אין המדובר כאן בניקיון שגרתי, אלא בכזה שמצריך כלים ייעודיים דוגמת מכונה בעלת סקוץ' או צמר פלדה.

לאחר שהמשטח נקי, ובעיקר – אחיד (חשוב לוודא שהוא יבש), ניתן להתחיל למרוח את הווקס הלכה למעשה. המריחה של הווקס מבוצעת לרוב באמצעות ספוג, ואסור לפספס אף מרצפת, כמובן. מיד עם סיום המריחה יש להמתין עד לייבושו של הווקס.

השלב האחרון מכניס לתמונה את מכונות הפוליש, שישייפו את הווקס, יחדירו אותו לתוך המרצפות ויביאו לגימור החלק המזוהה כל כך עם הפוליש. התוצאות נשמרות לפרק זמן של כשנה, שאמנם קצר ביחס לשיטות הפוליש האחרות, אבל ראוי בהחלט.

למה להעדיף פוליש ווקס?

כאמור, פוליש ווקס הוא מהסוגים הנפוצים והמבוקשים של פוליש לרצפות, מה שנובע ממספר סיבות עיקריות. הראשונה שבהן, ואולי גם המרכזית, היא שמדובר בשיטת הפוליש הזולה ביותר שיש. עלות פוליש ווקס תהיה זולה ביחס לפוליש קריסטל או לפוליש אקרילי, ותאפשר להגשים את המשימה תמורת מחיר שווה לכל כיס. מובן שטווח המחירים כאן הוא רחב ותלוי בגורמים שונים, דוגמת סוג הווקס בו משתמשים, או גודל החלל אותו מלטשים. מחיר סביר של פוליש לדירה קטנה בת שלושה חדרים מתחיל פעמים רבות מכ-1,000 ש"ח, אך המחיר לדירות גדולות ולעבודות מורכבות עשוי להיות כפול מכך, או אפילו יותר.

בנוסף לכך, פוליש ווקס פשוט יותר לביצוע על ידי הגורמים המקצועיים, ואינו מצריך כמעט הכנות. העובדה שהתהליך מתבצע תוך פרק זמן מהיר יחסית תורמת אף היא, ומנגישה את פוליש הווקס עוד יותר.

מעוניינים לבצע פוליש ווקס לרצפה שלכם ? פנו עוד היום לחברת פוליש פיקס - וגם הרצפה שלכם תבריק ותנצנץ !